Partneři konference

HUMUSOFT s.r.o. je česká soukromá obchodní společnost založená v roce 1990. Od svého vzniku dělí společnost své síly rovným dílem mezi vývoj, výrobu, prodej a servis přístrojového a programového vybavení. Mezi oblasti zájmu společnosti patří řídicí technika, informační technologie, vědeckotechnický software, simulace technologických i ekonomických procesů a modelování fyzikálně-inženýrských úloh. HUMUSOFT s.r.o. je výhradním distributorem výpočetního prostředí MATLAB/Simulink a COMSOL Multiphysics pro Českou republiku a Slovensko.

Festo je současně globální hráč a nezávislý rodinný podnik. Dodáváme automatizační techniku a technická vzdělávací řešení pro průmysl.

Firma byla založena v r. 1925, sídlí v Esslingenu am Neckar, obrat činí 3,81 miliardy EUR, počet zaměstnanců přibližně 20 800.

Ročně dodáváme ca 33 000 katalogových výrobků v několika stovkách tisíc variant a kolem 15 000 řešení na zakázku.

250 našich poboček je v 60 zemích, autorizovaná zastoupení v dalších 40, servis poskytujeme ve 176 zemích.

Společnost je certifikována podle: ISO 9001 (od roku 1990), PED 97/23/EC – moduly D1 pro tlakové nádoby (od roku 2004), ISO/IEC 80079-34 od roku 2013 pro výrobky pro oblasti ochrany proti výbuchu (2004-2013 dle EN 13980), ISO 13485 (od roku 2015), Certifikát/audit udržitelnosti – dokument o shodě pro Festo SE & Co. KG (en), Certifikáty pro životní prostředí – ISO 14001 (od roku 1999) a EMAS I 1996 – 2002.

Mnohé z moderních vymožeností, tak samozřejmých jako možnost ovládat elektrickou energii pouhým stisknutím spínače, ale i potřebných, jako zvyšovat produktivitu průmyslových závodů, umožňují technologie ABB. Na nich pracuje kolem 136 000 lidí ve 100 zemích světa, z toho více než 3 400 v ČR. ABB je přední světovou technologickou společností působící v oblasti energetiky, automatizace a digitalizace. Umožňuje zákazníkům ze všech oblasti průmyslu zlepšit jejich výkonnost a současně snížit dopad jejich činností na životní prostředí. ABB má více než 120letou tradici a její úspěch je dán zejména silným zaměřením na výzkum a vývoj podpořený sedmi výzkumnými centry po celém světě. Kótováno je na burzách v Zurichu, New Yorku a ve Stockholmu. Organizačně je ABB rozčleněno do čtyř divizí: Elektrotechnické výrobky, Robotika a pohony, Průmyslová automatizace a Energetika.

Společnost ELCOM, a.s., je poskytovatelem vysoce specializovaných komplexních služeb v oblasti silnoproudé elektrotechniky, měřicí techniky a průmyslové automatizace s mezinárodním přesahem. Díky vlastnímu týmu uznávaných odborníků v oblasti elektrotechniky, strojírenství a softwarového vývoje nabízíme zákazníkům řešení na míru přesně dle specifických potřeb. Jsme jedním z předních světových dodavatelů pro energetiku a automotive. Jako jedna z mála firem v České republice jsme součástí programu National Instruments Alliance, kde jsme dosáhli úrovně Gold Alliance Partner, pracujeme s virtuální a rozšířenou realitou a IoT.

Společnost SIDAT, spol. s. r. o. vznikla na jaře roku 1990. Je dodnes 100 % vlastněna českými fyzickými osobami. V roce 2023, kdy si připomíná 33 let své existence, má 100 zaměstnanců a dosahuje obratu téměř 400 milionů Kč.

Za uplynulé více než 3 dekády jen v tuzemsku automatizovala a projekty výrobní informatiky vybavila technologie za bezmála 40 miliard Kč. Dnes má skoro 500 aktuálních zákazníků, celkový počet realizovaných projektů přesahuje 3500. Řada z nich, ať už co do odborné úrovně, dosažených efektů, rozsahu nebo rychlosti realizace, představuje naprostou špičku v oboru, a to i v mezinárodním kontextu. Firma v současné době na pracovištích v Praze a v Brně zabezpečuje služby a dodávky v šesti oborech, které se navzájem doplňují a prolínají. Jsou to:

  • KOMPLEXNÍ AUTOMATIZACE
  • VÝROBNÍ INFORMATIKA
  • INTEGRACE A DIGITALIZACE VÝROBY
  • DODÁVKY AUTOMATIZAČNÍ TECHNIKY
  • SERVIS 24/7
  • KURZY A ŠKOLENÍ

ZAT a.s. je předním dodavatelem řídicích a inteligentních systémů pro energetiku a průmysl ve světě. Ve svém oboru je lídrem v oblasti automatizace jaderné i klasické energetiky, průmyslu, drážních systémů, plynárenství a SMART systémů. Zaměřuje se na obory s vysokými nároky na bezpečnost a spolehlivost a na technologie a služby vyžadující inovativní a individuální řešení. Disponuje vlastním vývojem, projekcí, výrobou, instalací i servisem elektronických zařízení, řídicích systémů a jejich komponent. Kromě vývoje řídicích systémů se soustřeďuje na nové aplikace z Průmyslu 4.0 a IoT technologií. Je také certifikovaným výrobcem zdravotnických přístrojů. Společnost sídlí v Příbrami a má pobočky v Plzni a na Kubě.

Společnost SMC byla založena v dubnu 1959 v japonském Tokiu a za více než 60 let se stala globálním lídrem v oblasti průmyslové automatizace. Dnes zaměstnává přibližně 23 000 zaměstnanců a naše pobočky naleznete v 83 zemích světa. Od svého vzniku SMC vyvinulo komplexní portfolio produktů pro průmyslovou automatizaci: dodáváme 12 000 základních modelů s více než 700 000 variantami.

V roce 1989 bylo SMC uvedeno na tokijskou burzu. Naší nejdůležitější devízou jsou technické znalosti – SMC má 5 technických center , z nichž dvě se nacházejí v Evropě (Velká Británie a Německo) a zaměstnávají 1 700 specializovaných inženýrů. Spokojenost zákazníků je naším hlavním cílem. Více než 8 300 prodejních techniků podporuje a pomáhá najít to nejlepší řešení pro naše zákazníky. Naším závazkem je vyvíjet ty nejlepší produkty nejen pro dnešní generaci, ale i pro tu budoucí.